520C502T400DE2B
MFR.Part #
520C502T400DE2B
JLCPCB Part #
C2623436
Package
Bolt,D76.2xL131.75mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 131.75mm 15.6A@120Hz 28.8mΩ@120Hz 31.75mm 400V 5000uF 76.2mm 8000hrs@85℃ 螺栓,D76.2xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS