HVMLS682M020EK0D
MFR.Part #
HVMLS682M020EK0D
JLCPCB Part #
C2623068
Description
-55℃~+125℃ 10000hrs@85℃ 12.2A@20kHz 20V 25.4mm 6800uF 84mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS