CGR163U016U2L
MFR.Part #
CGR163U016U2L
JLCPCB Part #
C2622335
Package
Bolt,D44.45xL66.68mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 11.6A@120Hz 16000uF 16V 17.3mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 44.45mm 66.68mm 螺栓,D44.45xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS