CGS472U025R2C
MFR.Part #
CGS472U025R2C
JLCPCB Part #
C2622278
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 101mΩ@120Hz 2.7A@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 34.93mm 4700uF 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS