381LX471M400A452
MFR.Part #
381LX471M400A452
JLCPCB Part #
C2622227
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
35mm 400V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS