383LX683M035N102
MFR.Part #
383LX683M035N102
JLCPCB Part #
C2622220
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
105mm 35V 40mm 68000uF ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS