PSU43065
MFR.Part #
PSU43065
JLCPCB Part #
C2622146
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 111.13mm 165V 430uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS