381LX122M350A082
MFR.Part #
381LX122M350A082
JLCPCB Part #
C2622083
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
1200uF 350V 35mm 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS