X2Q2225KV1B0320250140ES0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
X2Q2225KV1B0320250140ES0
JLCPCB Part #
C286063
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 305V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS