380LX104M025A102
MFR.Part #
380LX104M025A102
JLCPCB Part #
C2621949
Package
Plugin,D35xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 105mm 10mm 10mΩ@120Hz 25V 3000hrs@85℃ 35mm 9.5A@120Hz ±20% 插件,D35xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS