380LQ561M450K052
MFR.Part #
380LQ561M450K052
JLCPCB Part #
C2621902
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.82A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 355mΩ@120Hz 450V 52mm 560uF ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS