THA742M030AD0C
MFR.Part #
THA742M030AD0C
JLCPCB Part #
C2621871
Description
-55℃~+85℃ 10mm 3.63A@20kHz 30V 5000hrs@85℃ 50mΩ@120Hz 7400uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS