380LX181M350K012
MFR.Part #
380LX181M350K012
JLCPCB Part #
C2621707
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
180uF 25mm 30mm 350V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS