381LQ473M016K452
MFR.Part #
381LQ473M016K452
JLCPCB Part #
C2621639
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 16mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 47000uF 47mm 5.5A@120Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS