381LQ823M010A452
MFR.Part #
381LQ823M010A452
JLCPCB Part #
C2621632
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 2000hrs@105℃ 21mΩ@120Hz 35mm 47mm 6.1A@120Hz 82000uF ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS