380LX391M250K012
MFR.Part #
380LX391M250K012
JLCPCB Part #
C2621631
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
250V 25mm 30mm 390uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS