380LQ331M450J052
MFR.Part #
380LQ331M450J052
JLCPCB Part #
C2621616
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.01A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 330uF 450V 52mm 600mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS