380LQ471M420K042
MFR.Part #
380LQ471M420K042
JLCPCB Part #
C2621603
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.45A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 420V 423mΩ@120Hz 42mm 470uF ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS