380LQ103M063K452
MFR.Part #
380LQ103M063K452
JLCPCB Part #
C2621565
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 41mΩ@120Hz 47mm 6.52A@120Hz 63V ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS