381LQ681M250J452
MFR.Part #
381LQ681M250J452
JLCPCB Part #
C2621540
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 244mΩ@120Hz 250V 25mm 47mm 680uF ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS