381LQ102M250K052
MFR.Part #
381LQ102M250K052
JLCPCB Part #
C2621516
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 166mΩ@120Hz 2.2A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 30mm 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS