380LX271M400K032
MFR.Part #
380LX271M400K032
JLCPCB Part #
C2621501
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.7A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 400V 680mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS