381LQ123M063K052
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LQ123M063K052
JLCPCB Part #
C2621474
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 2000hrs@105℃ 28mΩ@120Hz 30mm 4.8A@120Hz 52mm 63V ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS