381LX333M010A022
MFR.Part #
381LX333M010A022
JLCPCB Part #
C2621459
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
10V 30mm 33000uF 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS