380LX391M315J052
MFR.Part #
380LX391M315J052
JLCPCB Part #
C2621435
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
25mm 315V 390uF 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS