380LQ102M200K022
MFR.Part #
380LQ102M200K022
JLCPCB Part #
C2621391
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 3.25A@120Hz 30mm 32mm ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS