380LQ223M035K452
MFR.Part #
380LQ223M035K452
JLCPCB Part #
C2621334
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22000uF 26mΩ@120Hz 30mm 35V 47mm 6.1A@120Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS