380LX122M160K032
MFR.Part #
380LX122M160K032
JLCPCB Part #
C2621313
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 160V 210mΩ@120Hz 3.25A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS