380LX331M350J052
MFR.Part #
380LX331M350J052
JLCPCB Part #
C2621309
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
25mm 330uF 350V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS