381LX103M050J052
MFR.Part #
381LX103M050J052
JLCPCB Part #
C2621308
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 41mΩ@120Hz 4A@120Hz 50V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS