381LX682M016K202
MFR.Part #
381LX682M016K202
JLCPCB Part #
C2621299
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
16V 20mm 30mm 6800uF ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS