380LX271M420J452
MFR.Part #
380LX271M420J452
JLCPCB Part #
C2621270
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 1.7A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@85℃ 420V 45mm 740mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS