381LX681M180H452
MFR.Part #
381LX681M180H452
JLCPCB Part #
C2621249
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
180V 22mm 45mm 680uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS