381LX471M180J022
MFR.Part #
381LX471M180J022
JLCPCB Part #
C2621246
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
180V 25mm 30mm 470uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS