381LQ222M100J452
MFR.Part #
381LQ222M100J452
JLCPCB Part #
C2621228
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 113mΩ@120Hz 2.6A@120Hz 2000hrs@105℃ 2200uF 25mm 47mm ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS