380LQ183M035K452
MFR.Part #
380LQ183M035K452
JLCPCB Part #
C2621208
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000uF 2000hrs@85℃ 30mm 32mΩ@120Hz 35V 47mm 5.68A@120Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS