380LX392M063K022
MFR.Part #
380LX392M063K022
JLCPCB Part #
C2621178
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
30mm 30mm 3900uF 63V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS