380LX221M350H452
MFR.Part #
380LX221M350H452
JLCPCB Part #
C2621151
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
220uF 22mm 350V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS