381LX181M350J022
MFR.Part #
381LX181M350J022
JLCPCB Part #
C2621150
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
180uF 25mm 30mm 350V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS