380LX181M315J022
MFR.Part #
380LX181M315J022
JLCPCB Part #
C2621113
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
180uF 25mm 30mm 315V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS