381LX561M200J022
MFR.Part #
381LX561M200J022
JLCPCB Part #
C2621100
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 200V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS