380LQ821M200H452
MFR.Part #
380LQ821M200H452
JLCPCB Part #
C2620992
Package
Plugin,D22xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.75A@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 22mm 240mΩ@120Hz 47mm 820uF ±20% 插件,D22xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS