SLP561M220H1P3
MFR.Part #
SLP561M220H1P3
JLCPCB Part #
C2620990
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.71A@120Hz 10mm 220V 25mm 3000hrs@105℃ 355mΩ@120Hz 35mm 560uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS