380LX181M315H022
MFR.Part #
380LX181M315H022
JLCPCB Part #
C2620858
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.11Ω@120Hz 1.21A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 315V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS