AFC337M35G24T-F
MFR.Part #
AFC337M35G24T-F
JLCPCB Part #
C2594236
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 150mΩ 330uF 35V 502.5mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS