AVE107M35F24T-F
MFR.Part #
AVE107M35F24T-F
JLCPCB Part #
C2594232
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 1.99Ω@120Hz 100uF 2000hrs@85℃ 252mA@120Hz 35V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS