0402WGF1004TCE
Basic
MFR.Part #
0402WGF1004TCE
JLCPCB Part #
C26083
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS