IS46TR16256BL-107MBLA3
Extended
Manufacturer
ISSI(Integrated Silicon Solution)
MFR.Part #
IS46TR16256BL-107MBLA3
JLCPCB Part #
C25092608
Package
BGA-96
Description
-40℃~+125℃ 1.283V~1.45V 107mA 30mA 4Gbit 933MHz Auto precharge function、Data mask function、Dynamic on-chip termination、ZQ calibration function、Asynchronous reset function、Write leveling function、Auto self-refresh DDR3L SDRAM BGA-96 DDR SDRAM ROHS