0402WGF7501TCE
MFR.Part #
0402WGF7501TCE
JLCPCB Part #
C25918
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS