0402WGF5101TCE
Basic
MFR.Part #
0402WGF5101TCE
JLCPCB Part #
C25905
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS